| dianaaaaa_4532 a întrebat:

Am o problema.
azi am trecut pe langa "el", eu eram cu mama si inca o fata si vorbeam cu ele, eram ocupata oarecum incercand sa-i explic fetei aleia ceva. cand m-a batut cineva pe umar, cand m-am intors era el.am vb ce faci bine tu. si ne-am vazut de drum. problema e ca atunci cand am ajuns acasa s-a intamplat urmatorul lucru. L-am intrebat ce face, si nu mi-a raspuns. peste vre`o ora i-am zis "ma tu nu sti sa raspunzi la ce faci?frustrated". si el a zis ca nu a vrut sa imi raspunda. ca azi cand eram pe strada m-am uitat la el si m-am intors. ca stie sigur chestia asta.
Nu stiu de ce dar eu nu l-am remarcat, pur si simplu nu-l vedeam. dar el zice ca m-am uitat la el. nu stiu ce s-a intamplat. el e foarte suparat. mi-a vorbit aiurea, mi-a zis ca sunt prefacuta cateodata, ca o dau in nesimtire si chestii din astea. ce sa fac? omul asta chiar nu ma crede.
Ps. mi s-a intamplat de 3 ori sa imi zica cineva ca m-am uitat la el/ea si ca nu am vorbit.
stie asta. dar degeaba. un sfat bun= fundita:*

7 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Daca el nu vrea sa te inteleaga cred ca el chiar nu tine la tine.sau poate ca nu te cunoastea indeajuns de bine.ca a te poate intelege /iubi

| ionut7782 a răspuns:

Un sfat bun.lasa-l putin timp pana uita chestia asta daca vezi ca nu intelege si tura viitoare nu mai face prostia asta. poate te-ai uitat intr-adevar la el dar erai concentrata asupra subiectului ce il vb si nu ai dat importanta mare sa il vezi. timpul rezolva multe.si chiar daca mai spune ceva cere-ti scuze si spune-i ca iti pare rau ca ai gresit.nu e greu de spus asta.si in plus capul plecat sabia nu il taie.nu uita de acum inainte ca este sensibil. daca nu ma insel este zodia leu.acorda-i o mai mare atentie si totul se rezolva.succes

| PinkTerror a răspuns:

Poti sa vezi ce cineva chiar si de aproape si sa nu reconusti sunt unele persoane care nu recunosc persoanele cu care lucreaza decat dupa locul de munca sau dupa o caracteristica anume...
nu este ceva de care sa iti fie rusine daca asta este cazul numai ca trebuie exercitiu sa "te antrenezi"

| Popey a răspuns:

Spune-i clarr" CREZI CE VREI! eu stiu ca nu te-am vazut si mi`e de ajuns! funditzuca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 2 3... respiri cum vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l ca tara-i plina de baieti,daca te duci la el cu rugaminti si chestii de-astea iti prinde slabiciunea si o sa te transforme in sclava lui, genul acesta de baieti sunt foarte smecherasi si posesivi, spune-i verde in fata ca vrei sa va despartiti si vezi cum reactioneaza

| dianaaaaa_4532 explică:

Nu stiu. suntem cei mai buni prieteni. sau cel putin. eram!straight face
el e un baiat super.dar cand i se pune pata.
si i-am spus foarte clar, am facut pe indiferenta.dar totusi.are un caracter prea puternic