| Roliii a întrebat:

Am o problema cu o viitoare prietena ca i-am spus celui mai bun prieten ca cine e si asta ca o si cunostea s-a si bagat pe ea si eu din start am pierdut teren,i-a zis ca o auzit ca sunt in clasa cu ea si fata m-a intrebat esti gelos,ce ai vb cu el despre mine si nu i-am zis nimic si dupa n-a mai vb cu mine din cauza asta cand am intrebat-o ce a vb cu el mi-a rasp ca nu e treaba mea,si cand m-a dat de gol ca o plac nici nu m-a mai salutat la plecare,l-am sunat pe cel mai bun prieten al meu, se agita ca eu nu ma descurc si ca el ar fi ajutorul (ca elibartorul sovietic) pentru mine ca sa fiu cu ea si mi-a zis sa o sun sa o chem undeva acum asta putea sa-i spuna vezi ca o sa te sune Roli sa te cheme undeva si dupa ca eu n-am sunat-o ca ce fraier ii ca nu te-o sunat, eu nu mai stiu ce sa mai fac ca sa nu o pierd sau sa nu pierd teren

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Las-o că nu merită. Si odată cu ea poti să-l lasi si pe prietenul ala al tău

| sweetangels a răspuns:

Asa disperat cum esti acum, nu faci decat sa o indepartezi, oricum e gata treaba. Zi mersi la prietenu ala al tau

| Andreiu68 a răspuns:

Las-o frate in pace pe aceasta fata.Se vede deja cine este ea, si daca ai sa fii cu ea impreuna iti dai seama ca va fi doar din mila sau sa te umileasca. Si prietenul tau daca iti era un prieten bun nu se baga peste tine, te sprijinea si iti dadea sfaturi asa ca poti sa ii lasi pe amandoi si se va vedea cine pe cine va cauta.

| KillerMDFK a răspuns:

Hahahahaha si tu il numesti "cel mai bun" prieten pune mana pe o piatra si dai in cap nax pan il spargi ca fat acea a ta sa nu te intrebe esti gelos da esti nebun? " laughing)) Sper ca te-am ajutat mult