| ionutzzz7878 a întrebat:

Exista vreun leac pentru geloziesad? sunt fff gelos pe prietena mea si poate o pierd. si cand imi mai zice ca a s-a intanlit cu fostul prieten sau cu un baiat care ii place lui d ea si s au salutat sau au vb putin asa in trecere... mor sad ma supar repede. si ea stie ca sunt gelos i-am dat totul pe tava ca prostu iar acum se"joaca" cu mine.crying ce sa fac cum sa procedez.

3 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Da si eu sun fata, si sunt geloasa, dar crede-ma pentru gelozie nu exista leac, decat daca o inseli si tu pe ea, sau te desparti de ea... oricum fa pe detectivul... functioneaza intotdeauna

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Pai daca deja ai remarcat ca fata se "joaca"cu tine las-o (si de e greu)Poate ea iti face in contra...Vai m-am intalnit cu fostul si unu si altuhappyParerea meahappyNu trebuie sa suferi...mai sunt destule! Bafta! Si faza cu gelozia toti suntem gelosi nu e nimic in astahappy!

| kiss2 a răspuns:

Poate ea vrea sa te faca gelos dar totusi cred ca nu ar trebui sa fi asa...linistestetewinking daca ea nu vede ca tu tii la ea...pacat