| skriil a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu. Nu pot downloada nimic in pc.Imi da eroare si mi se spune ca internet explorer nu este capabil sa gaseasca si sa downloadeze fisierul,sau programul respectiv. Acum, am descoperit o problema cu local disk (c). Dar nu stiu ce sa fac. Spune ca local disk contine un fisier corupt sau ceva dde genu.Imi da eroare. Nu il pot defragmenta.Ce sa fac? FUNDAA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reia operatiunea si cand da eroarea da un print screen ca sa il poti posta aici, sau schimba target folderul pentru download de la IE.

| shmata a răspuns:

Treci la google chrome, nu ar trebui sa ai probleme. Internet explorer e varza.

| SweeetGirl a răspuns:

Buna! ai crija si de unde descarci ca de curand eu mi-am schimbat site de unde descarcam din cauza ca imi dadea o eroare, cum a spus si mariusxx da-ne exact ce spune ne va fi mai usor sa vedem cauza