| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Am o problema, daca beau mai mult de o bere, urinez foarte des, aproape din minut in minut. La fel si daca beau alte bauturi alcoolice dar in cantitati mai mari. In weekend ma intalnesc cu o fata si eu sunt mai timid si m-am gandit sa beau ceva inainte sa prind curaj dar imi e frica ca o sa ma duc la baie prea des si o sa fie naspa. Ce imi recomandati?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ce ar fi mai penibil sa te pisi pe tine? Sa mirosi a alcool

| mihai69 a răspuns:

Mai bine fumezi ceva.
Glumesc, evident. Fii tu însuți, va fi mult mai bine, în ciuda eventualelor stângăcii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai bine să fii stângaci, decât să duhnești a alcool în prezența ei.winking

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu bei daca stii ca urinezi des dupa ca ai baut.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Stai acasă, frate rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu, eram la fel mai demult, din 5-5 minute la baie, dar mi-a trecut de la sine, poate cu anii...
In schimb, bautura nu rezolva neaparat timiditatea+ fata o sa observa 100% ca ai consumat alcool, ce o sa fie mai naspa. + Sa mergi la baie cand esti cu o fata. e putin rusinos.
Mai bine cum zice Mihai69 fumeaza ceva big grin

| Issabelle6789 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa fie rusinos? E ceva normal sa mergi.Eu nu as fi deranjata daca un baiat cu care ma intalnesc are nevoie la baie

| GirlOnline81 a răspuns:

Sa nu bei.

| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Eu zic sa nu te pripesti cu alcoolul. Poți face o impresie mai puțin bună sau chiar rea (depinde de personalitatea fetei în cazul acesta) în comparație cu mersul mai des la baie.
Sa nu ți se pună eticheta de alcoolic la prima impresie, deși tu nu bei foarte mult(presupun).
Cel mai bine e sa nu consumi nimic.
Fii mai sigur pe tine! Doar te consideri un bărbat în adevăratul sens al cuvântului.
Fii calm, liniștit, fii tu însuți și totul va merge bine. Nu îți fie frica de nimic și nu te mai gândi prea mult la ce vei face, la ce vei zice. Repet fii tu însuți, relaxat.
Numai bine! Și multa bafta cu întâlnirea, sper sa decurgă așa cum îți dorești tu! Îți țin pumnii!

| MariusNWM a răspuns:

Fii natural, bea, distreaza-te!

| inaltcabradulprostcagardu a răspuns:

O sa te ajute adrenalina; acum daca dai un shot nu cred ca de va intampla nimic. succeshappy