| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, fac dragoste cam des cu prietena mea, si nici nu ma masturbez. foarte des cam o de doua ori pe luna. problema mea e ca nu mi se prea scoala thinking Oare de ce? Nici la filme porno nu mi se scoala

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Inseamna ca iubita ta nu e suficient de frumoasa incat sa-l scoale pe cocos

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| Goete a răspuns:

Pentru ca, probabil o data sau de putine ori nu ti s-a sculat datorita unui motiv extern stresant pentru tine, de exemplu. Si dupa acel caz ai inceput sa iti faci probleme si acumnte intrebi mereu mai des si chiar afirmi "nu mi se scoala" - stai cu stresul ca nu se scoala si cu cat mai mult vrei sa se scoale nu se scoala... Relaxeaza-te... Dedica-te sarutului si mangaierilor cabsi cum nici nunaibvrea mai mult si pana sa iti dai seama e sculata

| liliacALB a răspuns:

Daca tu insuti apreciezi ca faceti prea des dragoste, atunci probabil e cazul sa o rariti. Ce e prea mult strica, o stiu toti barbatii dar nu vor sa recunoasca. O sa vezi ca o sa ai erectii ca inainte!