| alex1aki a întrebat:

Am o problema.
Fata pe care o plac am aflat ca ma place (de la alti )
A povestit la 4 persoane ( 1 baiat 3 fete ) despre mine.
Daca ii intreb spun ca acea fata ma place
Dar daca o intreb personal neaga
insa se vede ca ma place deoare ce se ingrijoreaza de sentimentele mele + mi-a dat o bratara + imi bate apropouri gen ( Tu faci (Nu stiu ce nu stiu cum) si mai vrei sa fi cu mine?
+ ca nu vrea sa stea langa mine fiind ca isi face grij ca imi raneeste sentimentele.
Ce fac? adica spune la toti ca ma place doar mie in fata nu

4 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Mda, nu te uita in gura tuturor. Poate ea te place, dar trebuie sa ti-o zica ea, nu altii. -Explica-i ca tu o placi(daca o placi) si intreab-o candva serios. Ii zici "uite care-i faza. Mie imi place de tine. Iar tu spui lu ruri diferite mie si celolalti oameni. Care este de fapt adevarul. Pt ca..este dificil sa fi mereu confuz. sad ". Multa bafta. Poate va zice ca te place si in fatawinking

| vocea a răspuns:

Pai ar trebui sa ai o discutie serioasa cu ea si sa ii spui ce simti,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeti intr-un loc mai retras si explica-i situatia in care esti pus. Poate asa va intelege. Spune-i si ei exact ce ai scris aici si ca esti confuz ( practic se joaca cu sperantele tale ). Astfel ea va fi nevoita sa gaseasca o oarecare explicatie.

| Floricikmov a răspuns:

Cred ca este un pic mai timida si vrea sa vezi tu asta ca ii place de tine nu sa iti spuna ea ci sa simti tu asta. Parerea mea. Ar fi bine sa o intrebi si sa vorbesti serios cu ea si sa afli daca prietenii tai spun adevarul.