| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă gravă.Rog seriozitate.M-am masturbat 10 minute, țin să menționez ca sunt fata.Dar după a curs foarte mult sange.M-am panicat și i-am zis bunicii mele ca curge doar ca mi-a venit ciclu.Ideea e ca și tata a aflat și având în vedere ca ciclul mi s-a terminat acum o săptămână voi merge la ginecolog. Vreau sa stiu dacă ginecologul își va da seama ca a curs din cauza masturbatului? E normal să curgă sange? Cat ține sângerarea?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai dezvirginat singura daca ai introdus ceva in vagin, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai injura ce ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce ai bagat in vagin de ti-ai rupt himenul sau ti-ai decansat sangerarea.

| BiancaaEB a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi era un fel de marker, era mic, e grav dacă am rupt himenul, ginecologul poate afla?

| Violleta2022 a răspuns (pentru BiancaaEB):

Sigur ca poate afla, ca doar te controleaza la pasarica si se vede rana proaspata.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai băgat ceva în vagin, e normal să curgă sânge.
Ginecologul va putea să constate că te-ai deflorat, dar nu și cauza.
Oricum, masturbarea nu e ceva de care să te rusinezi. Dimpotrivă.

| dullcat a răspuns:

Nu se introduc obiecte straine in vagin, mai ales ca esti minora. Daca vrei neaparat, exista jucarii speciale concepute pentru asa ceva.De la obiecte random din casa te poti alege cu infectii si rani urate! Trebuia sa mergi la urgente direct.