| cristina_9469 a întrebat:

Am o problema...Imi place de un baiat care vine aici in Romania foarte rar si cand vine ma mai ia in brate...si cand e sa place ma saruta pe obraz.ce ar trebui sa fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Buna Cristina, in primul rand tu nu trebuie sa faci absolut nimic, el ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti, pentru simplitatea ta, pentru frumuseta ta interioara si exterioara, nu trebuie sa te dai peste cap ca sa te placa. dar daca te imbratiseaza si la plecare te saruta pe obraz inseamna ca totusi reprezinti ceva pentru el. Dar gandeste-te ca totusi ar fi o relatie la distanta si nu prea tin, dar totusi iti urez bafta :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce nu ai incercat sa-i dai lui funda?

| diana99999 a răspuns:

Nu poti face nimic in priviinta asta. dragostea vine de la sinewinking nu poti obliga un baiat sa te placa. intreaba-l daca te place happy sau iti poti da seama daca te place, daca spune prosti, daca se albaie, sau daca se imbujoreaza in preajma ta, sau daca incearca sa te faca sa raziwinking