| CristianBuzz a întrebat:

Părinții fostei mele iubite (precizez că ambii suntem minori eu 15 iar ea 14) au apelat la protecția copilului după un eveniment, mai exact ea a fost cu mine la un prieten acasă, eu am sărutat o pe corp, nu a fost niciun act sexual intre noi, doar preludiu, ce se poate intampla? Ce pot patii, mai exact.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca situatia expusa este reala nu ai savarsit nici o infractiune, astfel ca, din punct de vedere legal, nu se va intampla nimic.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Mai nimic, roag-o insa pe prietena ta sa te anunte cand isi cumpara taica-su arma.

| gălbenea a răspuns:

De ce protectia copilului si nu politie? Nu cred ca ai ce pati