| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare am 15 ani si mi se pare tot timpul cand trec pe strada si vad fete ca vor sa rada de mine si in plus nu am abut nici odata prietena as avea mare nevoie de ajutor sunt atat de timid incat mi se pare ca oricand as vrea sa discut cu o fata e vrea sa rada de mine si in plus nici nu stiu cum sa imi dau seama daca la o fata i place de mine sau nu

Răspuns Câştigător
| EuTeIubesc a răspuns:

Nu vor sa rada de tine, doar ti se pareoh go on, Nu au de ce sa rada daca uh te imbraci normal si alte chestii
Si in privinta timiditatii, petreceti cateva minute in fata oglinzii, vorbeste cu fata la oglinda ca si cum ai vb cu cineva, si o sa vezi k daca faci asta mai des, nu o sa mai ai problemewinking

4 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Vr sa fiu eu prietena ta

| EuTeIubesc a răspuns:

Ms de funda:*

| raressss a răspuns (pentru EuTeIubesc):

Eu sunt nou pe TPU imi zici te rog la ce foloseste funda?

| EuTeIubesc a răspuns (pentru raressss):

Poi funda e pentru un rasp castigator Sincera sa fiu parerea mea e ca pentru a te face senior, si raspunsurile la fel Dar eu sunt deja seniorwinking