| antidot_4862 a întrebat:

Am o problema mare! Partenera mea zice ca nu poate folosi prezervativul desi este necesar. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E alergica la latex, daca santeti minori amandoi atunci nu fa nimic. Daca santeti adulti mergi cu ea la doctor sa vezi daca e sanatoasa sa nu aiba vreo boala doar de gura ei nu cred ca ai incredere, bafta.

| justmeesb a răspuns:

Sa mearga la un planning familiar sau la ginecolog sa ii prescrie anticonceptionale dar asta nu va va ferii se bolile cu transmitere sexuala, dar de ce nu poate folosi prezervativul?