| babachis a întrebat:

Am o problema mareeeeeeee
am tras un joc si imi da o eroare care zica ceva de genu ca windowsu nu e compatibil cu acest program si sa incerc o versiune x86 (32)bit sau (64)bit
cam asa ceva zice si nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog dau fundoi mare cat casa
(SCUZE PT CATEGORIE)

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Intra pe www.microsoft.com si cauta acolo la "search"

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Cauta pe google "download windows xp service pack 3" descarca'l si instaleaza'l. dupa ar trebui sa mearga jocul.bafta!

| babachis explică:

Te rog da-mi un site de unda pot lau asta windows... te rog unu care sa mearga