| Lenex a întrebat:

Am o relatie cu o fata de 5 luni, la inceputul relatiei, ei ii placea de un baiat, era cu el, dar ma agatat pe mine si l-a lasat pentru mine, eu dupa o saptamana jumate de cand ne-am combinat am fost nevoit sa plec in anglia dupa o masina, ea in timpul asta m-a inselat iar cand am venit acasa mi-a spus totul, am iertato la schimb i-am cerut sa uite de baiatul acela, pana acum nu de mult, de o luna nu zicea nimica iar acum imi spune ca se gandeste la el, inca sufera de ce la lasat asa brusc si mai presus de orice.am intrebat-o...la cine ar putea sa renunte pentru totdeauna? sa nu mai vada niciodata? a spus ca are nevoie de o pauza cu mine sa isi dee seama pe cine vrea cu adevarat.ma puteti ajuta ce sa fac? va rog mult

3 răspunsuri:
| Alexutzu_8327 a răspuns:

Acordai acest timp... dar nu exagerat de mult

| angel4v3ryour a răspuns:

coolnu se tine de cuvant chiar si dupa ce ai iertat-othinking eu scapam de mult de ea; dar fiecare cu caracterul luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trimit un lick sper sa intelegi mai bine :) fatea vrea sa cazi la picioarele ei, sa te zvarcolesti dar pana la urma te va parasi asa ca las-o pentru un moment si cand se va gandi mai bine tot la tine revine din propria experienta. UITE LINK-UL http://www.youtube.com/watch?v=LB4z1rFb8cw bafta :P