| isabel_5361 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat dar ma simt atrasa si de fete...si vreau sa gasesc pe cineva sa ne satisfacem recirproc satisfactiile sexuale!

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Moaaama, cum e sa-ti satisfaci satisfactiile sexuale?:O Tu ar trebui sa apari la televizor, sa ne arati, ca murim naibii prosti.

| psiholoaga a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, mergi intr-un club gay, gasesti destule fete care sa iti satisfaca fanteziile. Daca esti baiat (ceea ce presupun ca esti, nu vreau sa cred ca femeile bisexuale au ajuns sa agate pe tpu.ro), cauta pe anuntul.ro la matrimoniale, poate gasesti un cuplu de bi care sa diversifice.

| DenisaAbdn a răspuns:

N-ai papusi acasa, scumpo?

Răspuns utilizator avertizat
| Hypathia a răspuns:

Să vă satisfaceți satisfacțiile? Poate să-ți satisfaci dorințele sexuale sălbatice care se pare că ți-au scăpat de sub control. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ai un prieten de ce nu o
faci cu el?

| dya22100 a răspuns:

Pai draga mea cred ca esti heterosexuala...