| iua005 a întrebat:

Am prieten dar sunt atrasa de fete...am avut o relatie cu o fata si parca ma simt atrasa de fete.:big grinnu stiu cum sa procedez!
>ajutooor!:"

10 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Si eu ma simt atrasa de fete, dar e mai puternica dorinta de a avea o familie decat aceea de a fi iubita vreuneia big grin

| AnonimA a răspuns:

Buna pai desparte-te de el nu poti sa stai cu un baiat dca tu esti lezbibig grin

pentru ca daca ai fi bi ai fi atrasa si d baietitongue

| ronin33dan a răspuns:

NU stii cum sa remediezi situatia?! Nu renunta deocamdata la nimic si in paralel incearca si o relatie cu o femeie, daca crezi ca-i ceva mai special cu ceea ce ai tu pana acum ...Ideea ca daca ajungi la o varsta la care ai sa regreti ca nu ai facut un pas corect acum, nu vei mai putea face nimic! Succes!

| mario a răspuns:

Stai klma.este ceva normal sa fi atrasa de fete, atata timp cat nu esti bagata in seama de nici un baiat si tu observi asta,laughing...

| ServanaAtoni a răspuns:

Vai de capu' tau.
da' de caini, pisici, porci/vaci esti atrasa?

| Sov95 a răspuns:

Fa ce-ti spune inima!

| iua005 explică:

Nu sunt eu in poza.
am 17 ani

| Диана a răspuns:

O să-ţi treacă. laughing

| gabytza387 a răspuns:

Fa ce simti tu ...cu cine vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e primul` pas. ti-ai dat seama:d. Acum, asigura-te ca asa este si ca de fapt nu e doar o chestie pe care vrei sa vezi cum ebig grin. Dar daca zici ca ai avut o relatie cu o fata si ti-a placut mai mult decat relatia actuala, care este cu un baiat, cred ca esti lesby. E okbig grin. Astepti pana iti gasesti fata potrivita, dar nu te supara, ce varsta ai? Ca din poza(daca tu esti aceea)pari foarte mica, si mi-e sa nu fie doar un simplu moft, o simpla 'copilarie', prostealathinking
Oricum multa bafta`!:*:*