| alexa_8836 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 1 luna, timp de 2 luni a incercat sa ma cucereasca si dupa 2 luni a reusit, acum suntem impreuna, dar... a inceput sa se schimba adica la inceput ma alinta mereu se comporta frumos cu mine, ma simteam iubita! Acum a inceput sa fie indiferent, de`abi mai vorbim odata pe zi noroc ca ne vedem la scoala la care suntem amandoi.Fosta lui prietena imi tot zice ca e cu altele si tot felul de chestii! Ce credeti ca ar trebui sa fac? Precizez ca eu tin foarte mult la el si m-am atasat de el!sad multumesc

3 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Alexa 1 luna de zile e cam repede sa te atasezi de el dar in fine, tot'odata cam repede dupa 1 luna de relatie ca el sa se comporte asa ce'a ce eu nu prea vad ca el sa fie Ok cu relatia, parerea mea ca doar a vrut sa fie "printul din scoala" cat a incercat sa te cucereasca iar cand a vazut ca a dat roade a lasat'o moale, pai gandeste-te si tu ce fel de relatie este intre tine si el atat timp cat nu v-a vorbiti decat la scoala si PENTRU ca acolo dati fata'n-fata (noroc cu scoala), poate fosta lui prietena nu minte, nu ai de unde sa stii, noi asa nu avem cum sa te ajutam decat sa iti spunem ca EL nu mai vrea sa mearga relatia dar te sfatuiesc sa incerci sa afli chiar tu daca fosta lui prietena spune adevarul ca sa poti termina cu ingrijorarea asta.

| XK a răspuns:

Urata situatie straight face dar incearca sa vorbesti cu el despre comportamentul luiwinking si incearca sa il faci putin geloswinking

| Miley_1353 a răspuns:

Salut!
parerea mea sincera e ca el probabil a observat ca nu-ti place cum te alinte sau altcineva i-a spus ca tie nu-ti place...incercati si programati-va o intalnire si discutati, doar asa puteti clara situatiawinking multa bafta