| babyloving a întrebat:

Am o situatie cam complicatae curand i-am spus baitului acela special ca il plac. O vreme m-a evitat, apoi a inceput sa fuga dupa mine si sa ma mai loveasca in gluma.Am crezut ca si prietenia noastra s-a sfarsit si ma faceam tampita ca am stricat o prietenie solida.Acum cand suntem doar noi doi se comporta cu mine cum se comporta inainte si ne distram impreuna, dar cand vine si altcineva incepe sa se comporte urat si imi da porecle naspa. Ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| kagome17 a răspuns:

Pai ar trebui odata cand sunteti singuri sa-l intrebi dc se comporta asa cu tine in fata altor prieteni deai vostri, si chiar daca sunteti prieteni buni spune-i ca te deranjeaza cand face asemenea gesturi, sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Adriana a răspuns:

E posibil ca si el sa te placa dar sa nu aibe curaj sa recunoasca si prefera ca in fata celor din anturajul vostru sa para "cocos"...parerea mea big grin