| babyloving a întrebat:

Am o situatie cam complicatae curand i-am spus baitului acela special ca il plac. O vreme m-a evitat, apoi a inceput sa fuga dupa mine si sa ma mai loveasca in gluma.Am crezut ca si prietenia noastra s-a sfarsit si ma faceam tampita ca am stricat o prietenie solida.Acum cand suntem doar noi doi se comporta cu mine cum se comporta inainte si ne distram impreuna, dar cand vine si altcineva incepe sa se comporte urat si imi da porecle naspa. Ce ar trebui sa cred? funda!

Răspuns Câştigător
| Ameelia a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile asa, vor evolua, crede-ma.Nu uita, cand un baiat se poarta cam rau cu tine inseamna ca te place.Eu zic ca ar fi trebuit sa nu ii zici ca il placi, dar situatia e buna si acumbig grin.Ar fi bine sa te dai putin pe langa el, si sa te prefaci imbufnata cand iti pune porecletongue.Cam atat, sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Ameelia a răspuns:

Mersi de funda!

| Zguby03 a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa vorbesti cu el, poate ca te place si e rusine sa iti spuna.
Funda?