| Denisu_8081 a întrebat:

Am o urgenta! nu stiu ce sa mai fac straight face am un iphone 3gs >[replica:"] iar azi mi l-a scapat o fata pe jos. bun. telefonul nu a avut nimic pana acum jumatate de ora. problema: nu ii mai merge touch-ul. va rog daca stiti ceva as fi recunoscatoare :*

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

De la o replica de la ce te poti astepta?

| Dragooos223 a răspuns:

@Anonim nu ai cum sa scoti bateria la iphone!
Deci Denisu eu zic sa il duci la Orange/Vodafone/cosmote... sau de unde il ai sa til repare, asta este variata 1, var 2 incearca sa ii dai un reset la soft poate reusesti ceva! Sper ca te-am ajutat,,, funda :O3?

| Vampixu a răspuns:

Incearca sa-i faci calibrarea, de multe ori au nevoie de multa calibrare ca altfel te lasa

| Chocoleata a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Scoate-i bateria ca sa se inchida si dupa repornestel si va merge.

| Denisu_8081 explică:

Nu merge nici asa. L-am inchis si l-am apriuns de nenumarate ori. tot nu merge at wits' end [ m`am gandit sa il las inchid si maien dimineata sail pornesc. poate in felul asta o sa functioneze. cu alte cuvinte se mai odihneste si ellaughing]

| Denisu_8081 explică:

Daca nu s`a inteles mai mentionez odata E REPLICA. straight face si da @vlaaddd are dreptate de la ce ma pot astepta eu de la rahatul asta de replica laughing. dar poate mai exista o sansa big grin