| Tmcn a întrebat:

Am observat că mai nou, băieţii preferă roşcatele. Nu prea ştiu ce să zic, o roşcată e frumoasă atât timp căt o avantajează culoare, nu cred că îi stă oricui bine cu roşcat, cum nu oricui îi stă bine blondă sau brunetă.

Ce părere aveţi?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baietii prefera fetele frumoase.

| caterinasmile a răspuns:

Sincer eu sunt fata iar fete roscate carora sa le stea bine in adevaratul sens al cuvantului, roscate nu prea am vazut.Dar acum depinde foarte mult si de gusturile fiecaruia:X

| IceTouch a răspuns:

Depinde de fiecare baiat, pe mine personal nu ma intereseaza culoarea parului unei fete atata timp cat indeplineste toate conditiile.Blonda,bruneta etc... conteaza caracterul tau si cum esti pe dinauntru.Cei care se uita la culoarea parului pentru a-si alege o fata este clar ca doresc doar aventuri.Deci depinde ce iti doresti tu in primul rand, relatie stabila sau aventura. Daca iti doresti o relatie stabila este clar ca nu trebuie sa te cuplezi cu unu care vrea sa fie cu tine doar pentru ca esti roscata, lol intru in detalii.
Concluzie:In relatii adevarate nu conteaza aspectul fizic in general.