| Tmcn a întrebat:

Am observat că mai nou, băieţii preferă roşcatele. Nu prea ştiu ce să zic, o roşcată e frumoasă atât timp căt o avantajează culoare, nu cred că îi stă oricui bine cu roşcat, cum nu oricui îi stă bine blondă sau brunetă.
Ce părere aveţi?

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Intotdeauna trebuie sa te prinda culoarea parului. Nu te poti sa te faci roscata, bruneta s-au blonda ca asa vrea iubitul tau. Spun bine?
Baietii ar trebui sa prefere fetele inteligente si cu minte cap. Degeaba areti intr-un anumit fel daca esti prostia intruchipata.

FUNDA!

| mikey06982 a răspuns:

Cred ca daca baiatul te iubeste cu adevarat, te va accepta asa cum esti...corect? happy