| bunicisibuni a întrebat:

Am observat ca mi se vede ceva in vagin de cateva saptamani. Adica, ciclu mi-a venit normal. M-am masturbat si intern, iar degetul meu reusea sa intre. Ideea e ca nu stiu ce poate fi.E ceva rozaliu in parte de sus a vaginului, adica cred ca face parte din el, iar in partea inferioara e o chestiuta mica tot rozalie. Adica, m-am uitat pe la filme, poze si nimeni nu aveaasa ceva. Nu ma doare sau orice altceva. imi va afecta viata sexuala? O fi din cauza ca-s prea slaba? Am citit ceva de osul pudian.

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te la medic, ori e vreun chist sau doua ori e si clitorisul si chist, si tu nu iti dai seama. Nu amana! E gratuit! Desi nu ai spus anii, cred ca esti eleva sau studenta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare fată/femeie este diferită.

| corbulalbrosu a răspuns:

In interiorul vaginului nu exista nicio formatiune osoasa. Singura formatiune cu o duritate/tarie mai mare este colul uterin care are o constitutie cam de "duritatea" cartilajului din lobul urechii. Poate ca te va ajuta acest material : http://www.garbo.ro/articol/Lifestyle/11111/dosarele-x-vagin.html

| Oana92 a răspuns:

Pe mine ma fascineaza felul in care voi vedeti in interiorul vaginului vostru... As fi curioasa si de motivele care va determina sa incercati sa faceti asta...

| SSJGohan3 a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi la un ginecolog sa iti explice exact ce ai, daca nu vrei sa mergi ai putea sa incerci aici: http://www.sfaturimedicale.ro/

acolo gasesti doctori specializati si ti-ar putea explica