| simona005 a întrebat:

TPU, ieri m-am masturbat, si din greseala mi-am bagat degetul, dar nu cred ca l-am bagat in vagin, ci mai spre fund. (a intrat 1 cm ) Am o deschizatura la capatul vaginului, ca 2 labii mici. Este normal? straight face Rog seriozitate.
P.S. - Sunt virgina.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal, este intrarea in vagin. Himenul permite cu usurinta trecerea unui deget fara sa se rupa

| UbexFlo a răspuns:

Data viitoare cand o mai faci incearca sa nu mai bagi nimic inauntru, daca rupi himenul singura va fi mai urat prima oara cu un baiat happy Ceea ce zici tu acolo pare a fi normal.happy

| Rebecca009 a răspuns:

Twilight zone...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate gauri ai? nu l ai bagat in vagin, nici un fund unde o fi intrat atunci?

| qarim a răspuns:

Cati ani ai?

| Puercoloco a răspuns:

Nu mai esti.