| RAY a întrebat:

Am observat ca nu stim ce ne dorim cu adevarat sau poate stim dar ne razgandim la fel de repede, intrebarile gen ce isi doresc femeile, barbatii, oare vreodata se vor gasi raspunsuri sau poate cum suntem diferiti si nehotarati? e greu de aflat

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Fiecare doreste altceva, nu va exista un raspuns general valabil.
Foarte multi traiesc la voia intamplarii, nu isi analizeaza cu adevarat dorintele. Iar daca o fac, nu inteleg cu adevarat lucrurile pe care si le doresc pana cand nu au ocazia sa le testeze in practica.