| ImAgirl a întrebat:

Am obtinut baiatul de care imi placea, suntem de o luna impreuna si totul era asa de frumos, dar intotdeauna exista un dar s-a schimbat! este tipul de baiat rau, fumeaza, bea, este cam vagabond intr-un cuvant
Cred ca asta mi-a placut cel mai mult la el pentru ca sunt atrasa in mod deosebit de astfel de baieti.
De ce spun ca s-a schimbat? nu ma mai suna asa de des cum o facea inainte, ne intalnim rar si in ultima vreme numai eu i-am zis sa ne intalnim si nu as vrea sa continui sa creada ca's disperata dupa el. Mai pot adauga faptul ca se poarta urat cu mine, nu ma refer la faptul ca ma jigneste si doar modul prin care ma trateaza, intr-un fel ma pune pe locul 2, cel putin asa mi se pare sad [intr-adevar are un program incarcat deoarece este implicat in divesre activitati]
Ce ar trebui sa fac? am incercat sa discut cu el despre asta si a zis ca nu ma evita si ca nu vrea sa ne despartim, dar de ce se comporta astfel? crying
Va rog am nevoie de un sfat 0:3

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti atrasa in mod deosebit de astfel de baieti, spui...Si nu vrei sa fii pusa pe locul 2.Nu-ti ramane decat sa faci si tu putin pe indiferenta, nu prea mult(nu are timp de asa ceva, el considera ca sunteti impreuna si e linistit din partea ta) si asta il va face sa se agite putintel.In mod normal,ar trebui sa te intrebe de ce te-ai schimbat sau ce se intampla,dar e posibil sa fie cam uns cu toate alifiile si sa inteleaga mica ta stratagema. Oricum,daca ii pasa,probabil te va intreba, riscul e al tau, cand esti atrasa de acest gen de baieti trebuie sa ai si curajul sa faci fata situatiilor.Fii desteapta si nu-l vei pierde, ma bucur ca nu vrei sa pari disperata, cheia este indiferenta pentru ca intotdeauna un barbat va dori sa aiba ceea ce nu poate avea.Mult noroc!

6 răspunsuri:
| xXx_6966 a răspuns:

Daca se poarta asa urit cu tine...mai bine despartzitziva.ai aflat ca fumeaza .bea.este rau.vei afla inca mai multe.asa ca mai bine despartztziva daca nu mai vreai sa suferi.

| ღNameღ a răspuns:

Poate ti se pare tie, sinceri, cred ca are multe lucruri de facut, incredete in el atata timp cat il iubesti, ce sa mai zic

| Simpatic a răspuns:

Pai nu prea are cum sa fie genul tau din cele spuse,nu stiu de ce iti plac baietii rai sau care vor sa fie rai daca tu nu esti "rea"? Inseamna ca nu aveti prea multe in comun,iar el nu este genul tau, adica sentimental, de asta nu o sa iasa bine oricum ai incerca.Cautati pe cineva care sa te puna pe tine pe primul loc...

| Gufiii a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas sa te vrea el sa nu creada ca esti disperata dupa el cere sfatul maei tale sau fi barbata(laughing) si du-te s ovrbeste cu el despre acest sbiect si nu acepta un refuz

| Bya_6882 a răspuns:

Ar trebui sa ai sh u un pic de rabdare daca are programul ff incarcat

sh daca ti-a zis ca nu vrea sa va despartiti inseamna ca asa e

daca nu ai incredere in el degeabaoh go on
eu zic sa discuti cu el sa ii spui punctul tau de vedere sh sa ajungeti la o intelegere
thinking sa va intalniti sambata sh duminica cand nu e scoala...

big grin

nu stiu zic si euhee hee

| St3phy a răspuns:

Parerea mea este ca nu esti singura lui iubita,unii isi fac mai multe si apoi isi aleg una dintre ele si la cea de care nu ii mai convine incearca s-o indeparteze, sau poate ca are multa treaba, cum ai zis tu...