| casssi a întrebat:

Am patit sa ma excit atat de tare incat mi-am dat drumu in pantaloni.
Dupa am avut contact sexual fara prezervativ. E vreo sansa sa se intample ceva?

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Ce sa se intample? Nu are ce, dar ma surprinde faptul ca ti.ai dat drumu in pantaloni laughing

| R_8074 a răspuns:

Doar sa ramana fata insarcinata in cazu in care nu a luat pastile, altceva nu cred.

| claudia_6048 a răspuns:

laughing nu chiar deloc daca tu zici ca ai ejaculat in pantaloni atunci e ok happy soo...in privinta asta poti sta linistitbig grin

| Mike959 a răspuns:

Depinde la cat timp dupa s-a intamplat, exista riscuri!

| Delya_6437 a răspuns:

Pai nu poti fi sigura...ar fi posibil dar poate ca tu nu vei pati asta... cel mai bine ar fi sa iti faci un control

| ZeRRo a răspuns:

Squirt se numeste -

| Danitsu1982011 a răspuns:

Pai intr-un fel, da! pentru ca daca nu te protejezi exista un risc de a se intampla inevitabilul. fundabatting eyelashes?