| Timofte_Cătălina_1997 a întrebat:

Am o problema,ma ud foarte tare cand fac dragoste cu partenerul meu,încât nici eu si nici el nu ma mai simte! Si nu imi ziceți ca asa e normal,ca ma excit,pot sa nu fiu excitată si la fel este,cine a mai pățit asa,a rezolvat problema, si daca da, cum a reusit?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Singura solutie ramane sexul facut dimineata nu seara, ia vezi daca am dreptate.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau glandele specializate in producerea lubrifiantului necesar umezirii vaginului, localizate in mucoasa vaginala sunt hiperactive. Acea secretie de lichid lubrifiant strict necesara in timpul sexului este produsa imediat ce apare un factor excitant dinainte de sexul propriu zis si pe urma este secretata in continuare pe intreaga perioada a sexului pentru a mentine starea de umezire accentuate a mucoasei vaginale. Reprezinta un proces fiziologic ''caracteristic'' organismului tau, contra careia NU te poti opune. Multa sanatate!

| sofisis a răspuns:

Este normal. Nu ai cum sa controlezi nivelul de secretie. Incearca sa strangi muschii vaginali astfel incat sa mai atenuezi din senzatia de "dat in gol".

| Quassaar a răspuns:

Doamne, da-le mintea cea de pe urma..hehe. Considera-te o norocoasă. Acea secreție practic îți amplifica plăcerea. Te-ai gândit că poate partenerul tau este un pic, subdimensionat? Cum au unii noroc în viață și vor sa se șteargă cu el la fund...

Răspuns utilizator avertizat