| Pumnii200215cm a întrebat:

Am penisul mare. Ce să fac să nu se observe?

al meu are 15 cm.
când ies în oraș sau la biserică mi-e rușine să merg cu blugi

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai merge cu ea sculata

| RAY a răspuns:

Priveste babele sa vezi cum va adormi

| Violleta2022 a răspuns:

15 cm nu este un penis mare, ci unul mediu!
Pune-ti niste chiloti mulati pe tine (nu largi) inainte sa-ti pui pantalonii si nu se va observa nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste boxeri stramti si va dispare automat atat acea destul de mica ''umflatura'' cat si starea de jena/rusine. Sau te imbraci cu niste pantaloni care au largimea.....normala. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare la 15, e mediu. poti sa iti muti gandul, sa nu te exciti a sa se observe. e simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, nu
Vorbim de 15 cm întregi?!

| christall a răspuns:

Inseamna ca blugii tai sunt prea stramti.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te plângi, si 15 cm chiar nu-i mare ce sa zică cei cu 22

| AdinaanidA a răspuns:

În primul rând, nu mergi la biserică dacă ești în erecție. laughing
Altfel, la 15 cm nu se observă decât dacă ești foarte slab.

| DroIja a răspuns:

Bagă-ți-l între picioare