| socipath63092 a întrebat:

De ce am erectii asa des? Adica am mai mereu chiar daca nu am ganduri perverse, hmm chiar nu stiu ce sa fac, sunt mai mereu nevoit cand ies in oras sa imi pun blugi ca sa nu observe ca am o erectie.

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca multi te invidiaza happy Oricum nu ar strica o discutie cu un psiholog/sexolog.

| socipath63092 explică (pentru evenso):

De m-ar invidia cineva? și ce ar putea rezolva un psiholog/sexolog?

| evenso a răspuns (pentru socipath63092):

Te-ar invidia impotentii, incercam sa glumesc. happy
Psihologul nu ti-ar rezolva problema, dar ar putea sa iti arata calea/metoda cum sa rezolvi TU.

| socipath63092 explică (pentru evenso):

Scuze nu am simtul umorului. poate asa sunt eu poate asa e normalul meu

| darrio2007 a răspuns:

Esti in crestere. Peste vreo 20 de ani ai sa-ti doresti erectii dese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. nici nu se vede prin pantaoni daca o pui bine. Dar cu ce ce imbraci? cu haine stramte cu 5 numere mai mici? Daca da, de ce ai face asta? adica de ce ai iesi in oras cu haine stramte pe tine, si nu in haine confortabile/?

| socipath63092 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma îmbrac cu haine strâmte...su ba da se vede asa ca eh