| Broadband a întrebat:

Am postat la greu aici dar ce sa fac daca am probleme sad
treaba sta cam asa : pana ieri placeam o fata foarte mult, adormeam cu ea in gand, ma gandeam la ea, nu aveam chef de nimic, i-am spus atatea lucruri frumoase si de aseara practic ca un intrerupator am inceput sa nu mai simt nimic pentru ea crying incerc din rasputeri sa revin la acea stare ca pana acum dar cum?
de ce se intampla asta? azi dai totul si maine nu-ti mai pasa absolut deloc? eu nu vreau sa ma las de ea sa pastram o legatura de " a tine unul la celalalt" dar eu uite ca nu mai simt nimic dintr-o data si vreau sa revin la starea pana acum
ce fac?
cum fac?

9 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Un sentiment ireal dispare repede. Nu e logic?

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca sentimentele nu sunt adevarate, ci doar iluzorii, bineinteles ca s-au dus repede. Doar nu-ti imaginezi ca poti sa te indragostesti fortat, nu?

| Broadband explică (pentru RedheadOnTheRun):

Au fost foarte adevarate si fata s-a indragostit de mine tocmai cand eu nu mai simt nimic pentru ea...si nu vreau sa o ranesc, de acum incolo sa o mint? ca o iubesc? poate se mai aprinde focul din nou sad nu stiu i-am spus atatea vorbe frumoase si am aprins-O

| abcabcabc a răspuns:

Nu te mai gandi la asta. Inainte nu o iubeai doar erai atras de corpul ei. De ce nu te indragostesti de viata?

| Tereny a răspuns:

Pai asta mi s`a intamplat si mie. Eu am simtit asta deoarece nu mai vorbisem cu el de 3-4 zile si adormeam cu amintirile vechi in minte, pana cand nu am mai vorbit cu el din motive din care nici azi nu stiu. E ciudat ca de 4 luni n`am vorbit cu el... si m`am decis sa-l las...

| lauramaria2702 a răspuns:

Se pare ca subconstientul tau a decis deja inainte ca tu sa o faci:nu este persoana potrivita. Cel putin asta este pererea mea.

| Firan a răspuns:

Ba tu esti prost cu nota 10+

| Broadband explică (pentru Firan):

Nu-mi pasa ce zici poate ai sa te lovesti de astfel de momente in viata si ai sa-mi dai dreptate odata