| ByBySwEetY a întrebat:

Am prieten de 1 an si jumatate si de ceva timp a inceput sa fie mai distant nu prea imi mai trimite mesaje (foarte rar), se mai da la celelalte fete cand nu sunt in preajma lui [ele normal ca se dau la el.pentru ca le plac si lor] si nu stiu ce sa fac, ca daca ma despart de el dp tot eu sufar ca el e baiat si ii trece mai repede, dar mie ca fata mai ales daca il vad ca alta imi vine sa ii omor x(. Deci vreau parerea voastra, ce sa fac? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| DenDi a răspuns:

Eu una daca as fi in locul tau i-as face la fel pentru a vedea daca inca ma mai iubeste. Daca el nu ar reactiona in niciun fel adica gelozie etc. m-as despartii de el fiindca ar insemna ca nu ma mai iubeste.Si as incerca usor usor sa-l scot din inima mea.

1 răspuns:
| diana_4229 a răspuns:

Nu cred ca mai e indragostit de tine...defapt sunt sigura