| anonim_4396 a întrebat:

Am sanii mici-medii iar aureola(partea din jurul sfarcului) este destul de mare si ocupa mult spatiu din san iar sfarcul imi iese doar daca pun mana.Baieti v-ar placea astfel de sani? Mie imi e rusine sa ma dezbrac in fata cuiva din cauza asta,sufar mult din cauza asta, am vazut ca aproape toate fetele au sani frumosi in afara de mine crying

27 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Cei mai frumosi si sexy sanii sunt sanii mici-medii happy pentru ca nu te deranjeza, esti sexy in orice rochie, haina, si uneori poti sa lasi sutienu la o parte.Tu asa ai decis ca ai sanii uriti, nu cred ca este asa.Ar trebuie sa te pretuiesti mai mult.Si inca una tu ai sanii cum ii ai pentru tine nu sa le placa baietilor, in primul rind esti frumoasa pentru tine, nu pentru baieti.Privestete mai des in oglinda pentru ca cu siguranta ai ceva frumos.

| Azµre a răspuns:

Fiecare femeie este unică în felul ei. Tu ești unică, toți băieții te vor iubi așa cum ești!

| Girly111 a răspuns (pentru Azµre):

Nu prea cred, fostul meu prieten s-a despartit de mine tocmai din cauza asta.A zis ca nu a mai vazut niciodata sani asa ciudati.

| Azµre a răspuns (pentru Girly111):

E el prost, nu avea motiv să se despartă de tine.
Câți ani ai tu? De ești așa complexată?

| Girly111 a răspuns (pentru Azµre):

Am 17 jumate, nu era deloc prost, tocmai ca m-a dezamagit prin asta.Si nu e vorba doar de el,de mult credeam asta si peste tot : in viata reala, la tv, in poze, etc aproape toate fetele au sani rotunzi si frumosi fie ei mari sau mici. Pai motivul era ca nu-i placea cea ce vedea, ii provoca repulsie.Si sunt cam plinuta(nu exagerat) si imi e frica sa slabesc pentru ca o sa am sanii si mai mici si banuiesc ca o sa se vada mai groaznic decat se vede.Am o obsesie deja si nu stiu ce sa fac sad

| Azµre a răspuns (pentru Girly111):

Dacă slăbești sânii nu se micșorează!
Numai fi așa complexată că n-are rost. Cine te place, te place așa cum ești! Vrei să înțelegi bine, nu vrei treaba ta! Ce ai vrea să faci? Operație estetică? Să devină apoi de plastic!
Hia să fim serioși, numai fi complexată, este o prostie că susții treaba asta, din cauza sânilor s-a despărțit de tine!

| Roxana121 a răspuns (pentru Azµre):

Deacord cu tine! Un baiat care te iubeste cu adevarat te av iubi mereu indiferent cum arati, grasa, slaba, joasa, cu sanii mari, mici, astea sunt doar niste numere nimic mai mult.Imi pare rau ca fosu tau te-a tratat cu atita diferenta si te-a lasat in halu asta ca nici tu mai stii cume esti. sad

| Girly111 a răspuns (pentru Azµre):

Sanii sunt in principal formati din grasime, dintotdeauna stiam ca daca slabesti, ti se micsoreaza si sanii categoric.Stiu ca n-am ce face, dar consider ca aceasta ''mama natura'' nu a fost deloc corecta cu mine si cred ca nu meritam asta sad. Eu as vrea sa nu mai fiu complexata, dar n-am ce face, mereu cand ma vad in obglinda fara haine ma intristez.

| Azµre a răspuns (pentru Girly111):

Trebuie să te obișnuiești cu coprul tău! Stai mai mult dezbrăcată când ai ocazia, nu trebuie să îți fie rușine de propriul tău corp!
Iar dacă slăbești mai mult de 2-5% din mărimea lor nu va scădea!
Așa că numai fii complexată de treaba asta! Bărbaților le plac orice tip de sân!

| Azµre a răspuns (pentru Roxana121):

Păi da săraca e derutată eu o înțeleg... dar trebuie să treacă peste.

| Girly111 a răspuns (pentru Roxana121):

Hai sa lasam prostiile astea, ca te iubeste asa cum esti grasa, slaba, etc.Aste-as vorbe de adormit copiii.Totul e mult mai dur, iubirea o gasesti foarte rar, e usor sa spui asta, crede-ma eu stiu mai bine ce spun. happy

| Roxana121 a răspuns (pentru Azµre):

sad

| Roxana121 a răspuns (pentru Girly111):

Ok daca stii mai bine tu, nu mai am ce comenta.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Girly111):

Pai iubitul tau s-a indragostit de tine sau de sanii tai?
Ce conteaza marimea sanilor sau forma lor? Femeia e unica e felul ei si din alte motive!

| Azµre a răspuns (pentru Girly111):

Nu sări așa la Roxana că are dreptate.
Prietena mea nu are sâni mari, n-are fund mare, e slabă, așchie dacă pot spune 1.75 m cu 48 kg. Care e problema? O iubesc de 4 ani.Numai gândi așa că nu e deloc.

| Girly111 a răspuns (pentru Azµre):

Nu sar, doar ii spuneam.Incer sa nu mai gandesc asa, e greu si deocamdata nu o sa reusesc, poate peste trecerea anilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Cine te va iubi cu adevărat, te va iubi aşa cum eşti, să ţii minte!
Nu trebuie să te simţi complexată de lucrul acesta!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti scriu sa te incurajez. Ati voi spune adevarul. In primul rand sanii nu sunt formati din geasime. Sunt glande mamare si este si tesut adipos( tesut pe care il avem peste tot doar ca intr-un strat mai gros sau mai subtire). Sanii inteadevar sunt afectati de greutatea pe care o avem. Deci daca ve slabi mai mult se vor micsora si ei putin. Toti suntem asa cum ne-a lasat Dumnezeu...cu defecte si calitati. Nu are relevanta daca noi iti spunem ca e ok sau nu. Tu trebuie sa te obisnuiesti cu ceea ce esti. Cine te va iubi cu adevarat te va accepta asa cum esti. Gandeste-te ca ai sani, sunt fete care nu au deloc, sau sa nu punem la socoteala cazurile tragice in care au avut si au trebuit taiati din cauza bolii. Alea sunt probleme reale. Si de aia daca au avut omul potrivit alaturi sunt iubite si asa. Eu te sfatuiesc sa iti scoti fin minte aceasta obsesie! E nefondata, SINCER!

| Girly111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, incerc sa o scot din minte dar se pare ca nu prea reusesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Asa cum 1000 de vulve nu seamana una cu alta si sanii nu seamana. Fiinta umana e unica.Deci nu ai de ce sa fii complexata.

| amalia025 a răspuns:

Nu conteaza sanii cum a zis puyarus ei sunt lasati de la mama natura si toti sunt frumosi. Daca asa esti tu, nu esti prea dezvoltata dar nu te ingrijora cu tipul iti va creste

| scooby98 a răspuns:

Sani sunt lasati de la MAMA natura, toti sunt frumosi big grin

| scooby98 a răspuns:

Incearca sa nu mai vezi doar ce e rau la tine nu uita ai foarte multe parti bune big grin

| Girly111 a răspuns (pentru scooby98):

De unde stii? Nu ma cunosti, n-am nevoie de vorbe incurajatoare ca nu ma ajuta cu nimic.Prefer adevarul, rau sau bun, asa cum e.

| scooby98 a răspuns:

Nu avea de ce sa se desparta de tine tipu, doar daca era fraier

| miauumiauuu a răspuns:

Si eu sunt la fel.si mie mi-a fost rusine big grin dar prietenului meu ii plac oricum, deci nu ar trebui ca asta sa fie problema ta thinking ai increderewinking cine te place, o face oricum, cine nu, sa fie sanatos