| Tzutzy09 a întrebat:

Am si eu 12 si imi place fft de o colega. Dar nu stiu ce sa cred colegele imi spun ca si ei ii place de mine dar ea zice ca sunt uratlaughing si ca nu vreas sa fie in viata ei cu minehappy cateodata nu ma prea baga in seama dar alta data mi-a pus piedica s-a pus cu scaunul in usa sa nu mai ies eulaughing ce sa fac si eu?

Răspuns Câştigător
| deviant18 a răspuns:

Asa sunt copii, ca si crocodilii, cand plac o persoana, o tachineaza. Pun pariu ca asa faci si tu, asa face si ea. Eu spun ca te placebig grin

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cred ca e cea mai draguta "intrebare" pe care am citit-o laughing pai e clar ca te place si ea si nu vrea sa recunoasca.hee hee

| Mrlove a răspuns:

La varsta asta eu zic sa stai cu capu in carte. nu te mai uita dupa fete straight face

| Thunderstruck a răspuns:

SoulStealer are dreptate stai ma cu burta pe carte la varsta astastraight face

| dsada a răspuns:

Of of ce colegi ai si u! si incearcati norocul du-te-n fata ei si zii ca o placi si daca te place si ea nai nimic de pierdut :d si eu am 12 ani si am facut asa dar unui baiat de 15 si uita ca si lui ii placea de mine si daca nu ii ziceam nu eram azi cu eltongue suntem de 6 luni deci spune-i:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place. N-are cum sa nu te placa ca esti frumusel foc (dupa poza). DAR daca vrei sa ai succes si sa-ti gasesti jumatatea, o fata serioasa, si dragutica ca tine, pentru o relatie serioasa trebuie sa inveti sa ajungi sa faci o facultate buna si apoi sa ai o cariera de succes. Numai asa vei gasi fete frumoase si cuminti si destepte. Doar nu te multumesti cu orice!

| Tzutzy09 explică:

Normal ca nici eu nu o las. De fapt ma leg de toate fetele cin clasawinkinglaughing

| preoteasa_9870 a răspuns:

Așteaptă să mai crești puțin și o să-ți dai seama dacă te place sau nu.