| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca un barbat a avut parte de mai multe saruturi nu de la o singura femeie se excita mai greu sau fie ca e a10a femeie tot se excita? Sper ca ati inteles.Sunt doar curioasa big grin

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Daca exista atractie, te poti saruta 10 ani cu aceeasi femeie si sa te excite.Dar, in acelasi timp, te poti excita si la 10 femei diferite.winking

6 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

laughing))) i se intampla mereu, indiferent de numar...

| Nastia a răspuns:

Un barbat se excita cand e stimulat destul.depinde de fiecare.
faza cu saruturile e ridicola.
nu conteaza a cata femeie e,conteaza ce simte in sarutul ala, ce gandeste in momentul ala, daca vroia sa o sarute de ceva timp, daca tine la ea, situatia in sine.

| Purec a răspuns:

Depinde de femeia care il saruta si de felul in care il saruta.

| neutrino a răspuns:

Depinde in primul rand ce femeie e langa el.

| unbaiatanonim a răspuns:

Da, devii imun.

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Intreaba si uh un baiat happy big grin