| VrRos05 a întrebat:

Sa înțeleg că femeile se excită din vorbe sau atingeri, nu vizual sau plăcut ochiului la fel ca bărbații?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 10 ore | VrRos05 explică (pentru Rosalia):
Gesturile înseamnă tot vizual..."

Nu baiete, gesturile inseamna atingere, nu vizual!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Deci dacă ating o femeie se excita sau îmi da cu poșeta în cap?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Multa prostie in capul tau, de parca nu ai pic de creier sa judeci.
daca esti pe strada si o fata te atinge cu degetul pe mana, tu te exciti si ejaculezi instantaneu?
Cum naiba poti spune asa prostii?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înțelegi greșhit.

| mihai69 a răspuns:

Fiecare se aprinde altfel.

| dullcat a răspuns:

Depinde de preferinte.Eu prefer atingeri.

| Hyperion7 a răspuns:

Femeile funcționează pe principii puțin diferite decât ale noastre, ale bărbaților, însă și femeie sunt oameni și acestea sunt atrase de frumos.Sa spui că nu-s e greșit,nu la fel de mult precum bărbații,însă au și ele stimuli vizuali.
Însă da, o femeie se simte excitata in momentul in care partenerul cu care face sex îi oferă o oarecare validare prin gesticulare, pentru că altfel te simți atunci când ești atins ușor pe corp, îți dă o senzație faina happy
Dar chestia asta cu gesturile și vorbele e valabilă și la bărbați.Zi tu că nu creste inima in tine când îți face o fata un compliment sau când te atinge happy
Așa că da, nu e o filosofie femeia, ci bărbații vad femeia ca pe o filosofie.
Femeia e ca o carte deschisa, numai că scrisă în altă limbă big grin
Tradu-o și apoi vei înțelege tot ce trebuie să știi!
Cheers!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal mă excit mai mult din gesturi decât vizual. Vizual aproape deloc. Din vorbe mai puțin.

| VrRos05 explică (pentru anonim_4396):

Gesturile înseamnă tot vizual
Depinde la ce te referi

| FindMyName a răspuns:

Eu zic, ca și fată, că gesturile exictă mai mult decât niște cuvinte. Știi cum se zice, fapte nu vorbewinking

| alexandraionela1234 a răspuns:

Eu personal ma excit maxim când un bărbat știe sa vorbească, e inteligent, e carismatic, atent cu mine. Dar uneori dacă vad un băiat si imi place prea mult fizic, ma ud. Daca are si calitățile de mai sus si mai arata si bine fizic, sunt direct cascada Niagara?

| VrRos05 explică (pentru alexandraionela1234):

Eu arat bine și fizic și mental, un insta în privat?