| Darius_4819 a întrebat:

Am si eu o intrebare? am avut un contact sexual acum vreo 3-4 saptamana cu pr mea i-a venit si ciclu a facut si test a iesit neg...in schimb burtica ei in parte de jos sa bomba ptn? poate fi sarcina? raspundeti mi si mie sau ce cauza ar fi? va multumuesc

Răspuns Câştigător
| Maaryyneelaa a răspuns:

Stai linistit,e imposibil sa fie insarcinata! Pentru orice eventualitate data viitoare fiti mai atenti, aveti mare grija, bafta!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa nu fie apendicita, sotia mea s-o speriat odata ca era insarcinata da' nu o fost decat apendicele umflat, cand s-o dus la doctor s-o speriat ala cand o vazut cat de mare ii era, i-a zis ca daca intarzia mai mult facea peritonita.
Insa, vorbind de sex si sarcina, aveti grija ce faceti, nu cred ca ati vrea ca primul vostru bebe sa-l omorati (aka avortati?). Grija mare, si cu prezervativ este un risc de a face bebe, chiar daca este mic, vi-l puteti voi asuma?

| NoChanceForUs a răspuns:

Da.clar! CĂ COpilul în 2 luni se și naște!
Omule, doar se îngrașa, n-o mai lăsa să mănânce atâtea shaorme!

| NoChanceForUs a răspuns:

@Trixie : Ești de la poliția animalelor? Că dacă e așa, gata nene, sunt cuminte.straight face

| ChristinneVonD a răspuns:

Frate de ce va bateti joc de el nu stiu! E dreptul lui sa intrebe.:* Sunteti niste fraieri oh go on
Credeti ca voi stiti tot?! oh go on nLasati-o balta ca sunteti aman2 O K :* Si sper ca acum va simtiti bine big hug

| piros2000_4396 a răspuns:

Uite, eu nu imi pot imagina cat de nepregatit esti pentru sex daca pui astfel de intrebari. Orice ar fi NU e sarcina! Daca i-a venit menstruatia si PE DEASUPRA si-a facut un test de sarcina care a iesit negativ de ce mai intrebi?! Documenteaza-te si tu si zic eu, lasa sexul o perioada pana iti bagi mintile in cap.