| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:CUM ITI DAI SEAMA CA TE-AI INDRAGOSTIT DE CINEVA, CA E MAI MULT DECAT PLACUT? Va rog sa-mi raspundeti. Dau funda

PS:Am un iubit pe care inainte doar il placeam dar de la un timp ma gandesc mai tot timpul la el si vreau sa fie langa mine si cand ma ia in brate as dori sa nu se mai termine momentul.Si culmea, tocmai eu care ziceam ca nu o sa simt niciodata asa ceva pentru nimenilaughing

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca simti acel tremur cand te cuprinde in brate, daca iti doresti ca imbratisarea sa devina interminabila, daca sarutul lui te face sa te pierzi, daca prezenta lui iti provoaca placere, daca atingerile lui iti provoaca frisoane atunci sigur esti indragostita! Dragostea e un sentiment unic, inimii niciodata nu ii poti comanda...savureaza acest sentiment la maxim, e o placere intensa si unica!

| ionutzul31 a răspuns:

Cand iubesti, o stii pur si simplu. Daca nu e iubire in totalitate, atunci ori nu stii ce simti ori nu te prea intereseaza pers respectiva

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ce intrebare prosteasca

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Acum tu esti indragostita. dar cred ca ti-ai dat seama, la fel simt si eu ca nu mai pot de dorul ei, vreau so tin in brate si doar ca nu plang cand plec spre casa si ma despart de ea. o sun mereu si ii spun ca o iubesc. e foarte placut acest sentiment, dar nu si atunci cand iubesti si ea e cu altcineva sau te desparti