| robertosi a întrebat:

Am si eu o intrebare.cunosc o fata care este super iar cand eu nu o vad pe drum ea ma cheama mereu pana la ia sa me intrebe ce fac daca am timp liber si app cand ne vedem toti baieti fetele ea se pupa cu tot(pe obraz lol) numai pe mine nu ma pupa in rest toate fetele ma pupa asa sa lasam astea si intr-o seara m-a intrebat ca daca am avut o iubita asa i-am raspuns si am intrebat de ce m-a intrebat si ia a zis ca a fost doar o intrebare! crededeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| andreea_9164 a răspuns:

Ceao! Eu zic ca da. Te intreaba daca ai timp liber pentru a'l petrece cu ea... vrea sa te cheme cu ea da' mai pe indirect ( iti spun din proprie experienta) laughing. Te evita tocmai ca ii este rusine, fa tu primul pas. Daca tia pus si intrebari din astea mai si intrebi daca te place happy?

Incearca sa te apropii de ea si cheamo odata afara. cerei nr. suno happy
Succes! :*

4 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Da.spunei.ca.o.placi.si.tu

| Adredemesconf a răspuns:

Pai daca te-a intrebat...probabil ca da. i-ati inima-n dinti si intreab-o! Zii ca o placi si ai vrea sa stii daca si ea te place.

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Iao ironic spune-i "pe mine nu ma saruti?" si "accidental" poate ii dai un sarut pe guritza...invito la o plimbare [numa voi 2] fa tuh primul pas xoxoxo

| ema_3203 a răspuns:

Da dupa intrebare care ti. a pus. o este posibil sa te placa.:d