| misty a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin.Am un prieten(deodata cu mine:14 ani) care m-a sarutat de cateva ori, dar el are iubita(12 ani)! Oare chiar ma iubeste sau nu are ce face cand ea nu este prin preajma thinking ...sau mai exact pe care din noi o place? thinking

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer, nu te mai lasa sarutata de el daca are prietena, doar nu vrei sa fi de umplutura; din moment ce e cu alta, inseamna ca tine la ea, daca ii placea de tine cred ca era cu tine acum, nu? Mi se pare logic.
POate doar glumeste sau se joaca cu tine, ori poate chiar simte ceva insa nu destul de puternic sa renunte la prietena lui.
Sunt atatia baieti, ai de unde alege, renunta la el, uita-l si cauta-ti un alt prieten.

| Bacemi a răspuns:

Daca vrei ceva superficial accepti situatia asta. Dar mi-e greu sa cred ca poti continua mult asa stiind ca mereu se duce la ea. Poate ii placi dar joaca la doua capete. Daca e cu fata aia inseamna ca o place si pe ea. Ori e nehotarat si imatur ori e nesimtit si profitor. Daca tie iti convine situatia mergi inainte.

| irina20 a răspuns:

Se joaca cu tine.

| niko_7262 a răspuns:

Nu stiu ce e in capul tau.Serios! cum poti acepta ca prietenul tau sa mearga si la alta cand nu e la tinelaughinglaughing. Adica practic esti pe locul doi, si te umilesti teribil dc lasi asta sa se intample. Ce e comic este ca cea de a doua sau prima? are 12 ani)happylaughinglaughinglaughing.
Pe bune te lasi calcata in picioare de una mai mica?
Eu una cred ca nu va place pe nici-una si doar isi bate joc.Ca dc i-ar placea cu adevarat de tine sau de ea, ar incheia cu una dintre voi.
Ar fi trebuit sa-ti fi dat seama ca dc merge in continuare cu ea, e posibil oricand sa-ti dea cu flit.Si mereu vei trai cu intrebarea asta:oare pana cand? cand?
Eu cred ca rade pe la spate, si e intr-un fel umilitor chestia asta.
Ia o hotarare. Ori ii spui celei de pe locul 2/1, ca el imparte timpul si cu tine, ori ii dai papucii.
Tu hotarasti!

| misty explică:

Uni nati inteles... e doar un pr nu iubit