| ruxandra_2008 a întrebat:

Am si eu o intrebarehee hee Deci l-am sunat azi toata ziua si nu mi-a raspuns... Nu l-am sunat de pe numarul meu dar l-am sunat de pe un numar de pe care il sunam de obicei.Nu inteleg dc nu mi-a raspuns thinking si unui prieten de-al lui i-a raspuns si l-ai sunat cu vreo jumatate de ora o ora. Voi ce credeti dc se comporta asa?

Răspuns Câştigător
| Byutza_8714 a răspuns:

Probabil nu mai vrea sa fiti impreuna si nu stie cum sa iti spuna sau nu vrea sa iti spuna probabil nu stie cum ai sa reactionezi sau vrea sa te puna la incercare ori isi bate joc de tine

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

@mykydutza01, crezi ca mereu va functiona cu "Next" happy?

| cOnTexT a răspuns:

@mykydutza01, inseamna ca nu ai iubit pana acum happy... e bine asa.

| mykydutza001 a răspuns:

Nu te mai vrealaughingatat timp ca nu iti raspunde inseamna ca are el un motivhappypoate esti prea stresanta tu...astepta sa te sune el...si in cazul in care nu te suna NEXT

| mykydutza001 a răspuns:

Critical:dalaughingcel putin la mine, functioneaza mereu))

| mykydutza001 a răspuns:

Ba am iubitlaughingdar am plans 1 data, de 2 ori, de 3 ori dar pana cand?