| CryStAll_7863 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
deci vara verii trecute am intalint un baiat la o petrecere si m-am indragostit de el. m-am facut un pic de ras imi fine asta nu conteaza. afara sub cerul instelat era toata lumea si am iesit si noi ( sa nu mai spun ca avea si un frate de 8 ani). am stat pe o gramada mare de nisip din curte si ce i-a venit lui sa faca tunele deci ne-am apucat de tunele. eu sapam pe o parte el pe alta si de odata i-am atins mana si mi-am lasat capul in jos ca pana atunci m-am uitat la el. si dupa aia a stat si a plecat acasa ca era tarziu. cealalta vara am mai dat o petrecere si nu stiu daca a venit ca eu am plecat la mare.acum spuneti-mi ce credeti ca a crezut el despre mine si daca credeti ca la petrecerea de vara aceasta credeti ca o sa mai vina? (daca mai dau una) funditaAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai s-ar putea sa vuina daca nu incearca si pune pe cineva sal cheme sa va distrati si-o incercati si-o voi sa comunicati ca asa nu rezolvi nimic.Sincer de creazut poate ca crezut cal placi dar nu uita comportate normal cand esti pe langa el nu fi agitata. Sau pari si tu ignoranta sai atrqagi atentia.

1 răspuns:
| KarinaEva a răspuns:

Da vine