| bogdy20000 a întrebat:

Am si eu o intrebare laughing
Intra apa in vagin cand faci baie sau in cazul in care intra ceva in vagin (degetele)?
Cea mai proasta intrebare

6 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Intra,normal.happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Apa din cada, din bazinul/piscina, sau apa marina, sau oricare alta, in care se scalda sau face baie femeia, in niciun caz NU intra in interiorul vaginului. Acest lucru se datoreaza faptului ca tubul musculos care formeaza canalul vaginal, este aplatizata in mod normal, din acest motiv muschii care formeaza peretele vaginului sunt suprapusi si astfel NU exista o gaura asa cum cred unii. Tubul vaginal in fapt nu exista fiindca peretele se atinge pe intreaga sa lungime/adancime si drept urmare din acest motiv apa in care se scalda/fac baie femeile nu poate sa intre in interiorul vaginului.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu intră. Dar nici așa, nu este cazul să intri într-o cadă de baie care nu ești sigură că a fost bine igienizată înainte.

| mihai69 a răspuns:

Da. Dar așa cum intră, o să și iasă.

| Sofer a răspuns:

In ambele situati intra apa dar si iasa.

Răspuns utilizator avertizat