| pysik a întrebat:

Am si eu o intrebare ...la al treilea contact sexual daca mi-a curs sange are ceva?happy va rog raspundetihappy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e tocmai in regula, dar e posibil ca himenul sa se fi rupt complet atunci. Totusi, grabeste un pic vizita obligatorie la ginecolog si du-te cat mai repede.

| princess_9789 a răspuns:

Daca la primele doua nu ti-a curs inseamna ca nu ti se rupsese himenu si ca ai avut un himen elastic. Acest tip de himen se rupe mai greubig grin De acum in colo nu mai e normal sa iti curgaD:

| 4ever_5725 a răspuns:

Nu nu are nik...ca se mai intampla la multe fete adica kunosc cateva care au fost asa

| Criss_2397 a răspuns:

DA are