| adya77 a întrebat:

Am si eu o intrebare nu stiu ce se intampla exact.adica de cele mai multe ori cand fac dragoste cu iubitul meu nu ajung la orgasm tin sa mentionez ca e pasional dragut facem tot felul de nebunii si de asta dar se pare ca nu e destul.ador sa facem dragsote dar as vrea sa ma bucur si eu de orgasm!

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai incearca ca inainte de a face sex propriu zis sa lungiti preludiul, faceti sex oral, in special el tie... Sper ca sti ce e ala preludiu.
Sper ca te-am ajutat. Poti incerca si sex anal dar prima data poate sa fie unpic mai dureros.
Sper ca te-am ajutat. FFunda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| harciog a răspuns:

Cred ca ar trebui prelungit preludiu pina cind atingi o data sau de doua ori orgasmul clitoridian. Dupa aia cred ca nu vor mai fi probleme.

| XK a răspuns:

@Peyton nu cred ca esti in masura sa spui ca asa sunt toti, te-ai gandit ca incearca dar ea chiar nu reuseste?

Totusi, incercati mai mult preludiu, incearca sa nu te mai "ascunzi", daca iti vine sa strigi- fa`o! Ai mai putea incerca si alte prezervative, incearca cu nervuri si striatii(asta daca folositi), vorbeste cu el deschis, spune-i ce anume iti place si ce vrei sa iti faca mai multwinking iti dai seama ca si el vrea sa ai orgasmwinking
In rest totul tine de timp, dar daca ti-ai inceput viata sexuala relativ recent este mai greu de obtinut.

| butterfly27 a răspuns:

Trebuie sa faceti in asa fel incat sa iti fie si tie bine, daca nu merge cu sexul normal, sa-ti faca oral pana te termini.sau incercati macarhappy bafta:*

| KellyGreen a răspuns:

Pai asa sunt toti barbati le pasa numai de ei laughing
De obicei noi fetele/ femeile ajungem mai greu la orgasm asa ca solutia ar fi sa continuatii chiar si dupa ce el a ajuns la orgasm ca sa o poti face si u.
BYe!winking

| secretname96 a răspuns:

Prin sexul anal se ajunge cel mai rapid la orgasm

Sper ca team ajutat big grin