| Codrinelul12345678 a întrebat:

Stiu.....pare extrem de proasta intrebare
1. Iubitul meu vrea sa facem sex anal, dar imi e frica sa nu se murdareasca...mi-am introdus un castravete cat penisului lui in mine si sa murdarit cu...tin sa mentionez ca m-am spalat foarte bine imi puteti da niste sfaturi

2.Intrebare pentru fete:ce obiecte va bagati in fund?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Troll mic, dar amuzant ahahhahaa
Cat penisul lui = 11 cm.
Noi nu ne bagam castraveti sa stii.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Clismă, nu doar spălat; prezervativ + muuuult lubrifiant.
2. Nu știu...winking

| Freya1 a răspuns:

Cine isi baga chesti in fund? Crezi ca nu avem ce sa facem mai bun?
Pai nu mai merge la baie si fa clisma...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bhai flacaule!
ai scapat sapunul prin celula, iar colegii te-au pus la gard!? laughing laughing laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ne bagam obiecte in fund...or fi si dintr astea nu zic dar cele mai multe nu sunt fascinate de asa ceva. Mai degraba barbatii sunt interesati de genul asta de masturbare. Eu una nu agreez ideea -sunt alte moduri in care sa te simti bine. Asta nu inseamna ca am ceva cu cei care prefera sexul anal-nicidecum. La prima intrebare ti a raspuns mihai69.

| urseyul a răspuns:

Pai sunt mai multe metode, clisma, sau daca nu sti sa iti bagi un furtun cu apa in fund poti sal pui pe iubi sa folosesca un prezervativ si cam asta este. cat despre chesti in fund nu mai folosi castraveti sau cine stie ce iti mai trece prin imaginatie ia-ti un vibrator si cam asta e

| Alexyne a răspuns:

Ok in primul rand fa clisma in al 2-lea rand prezervativ si lubrifiant pe baza de apa pentru ca e cam dureros fara, se gaseste pe net sau la sex shop nu stiu daca si in farmacie. Have fun

| Tryshy a răspuns:

Baga periuta de dinti si freaca