| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete, va simtiti mai atrase de baietii care sunt intr-o relatie? De exemplu o fata s-ar simti mai atrasa de mine daca ar afla ca sunt intr-o relatie dar as dori sa ies cu ea in oras? sau nu ar trebui sa-i mentionez asta si s-ar speria si n-ar mai iesi

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Logica ta e jalnica.
Joaca fair play si ti se va raspunde la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru Playboyx):

Da,nu-ti respecti relatia deloc, vad.
Acest "fair play" se referea la relatia ta.
Inchei-o si alearga dupa toate care arata bine...

| Alcyon a răspuns:

Depinde de femeie. Daca e mai curvistina, s-ar putea sa iasa si cu un baiat care e deja intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuu, cel putin eu, nu sunt atrasa de baietii care sunt intr-o relatie. De ce fata sa faca primul pas? Fa-l tu, vorbeste si imprietenestete cu ea, scoate-o in oraaas!happy

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cand sunt singur nici dracu nu se uita la mine, dar cand sunt intr-o relatie chiar atunci isi gasesc toate sa apara laughing
Mah deci toate! Ma scoate din minti chestia asta.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

My friend, ca de la barbat la barbat, eu am avut experiente si de-o parte si de alta. Am cunoscut si cunosc fete care vor ceea ce nu pot avea, barbati indisponibili si fete care au principiul batut in piatra, sa nu se bage peste altcineva. Acum, tu poti sa faci cum vrei tu, doar sa te gandesti ca poate este o fata care iti place foarte tare intr-o zi si o poti pierde pe simplul fapt ca ai mintit ca esti cu alta. Mult noroc happy

Răspuns utilizator avertizat
| AdevărulGolGoluţ a răspuns (pentru Playboyx):

Hhmm, eu nu sunt genul care sa minta, dar in cazul tau, le poti face pe amandoua, tu alegi, poti sa-i spui ca esti cu cineva si e complicat, nu stii cum sa iesi, ca sunt mai multe la mijloc, dar nu vrei nici sa o indepartezi pe ea, cu care vorbesti... Sau poti sa spui ca esti intr-o relatie, nu puteti sa fiti impreuna oricat de mult ar vrea unul dintre voi, dar asta nu inseamna ca nu puteti iesii in oras sa beti ceva, de acolo va descurcati... stiu, sunt groaznic laughing dar daca se poate, de ce nu? Bafta big grin

| AvaAvram a răspuns (pentru Playboyx):

Intreab-o daca vr sa fie cu tine daca spune da tu nu ii spui ca esti cu alta fata dar dupa va trebui sa te desparti de cealalta.

| AvaAvram a răspuns:

Daca ai prietena, fetele care te plac renunta la tine si trec la alt baiat.Asta e tot ce pot sa-ti zic.