| powergirl a întrebat:

O intrebare de 1000 puncte sa zic asa dar e mai mult pentru fete nu e cazul meu asa ca nu venitti cu comentarii ca sunt eu si vorbesc despre mine cu persoana a 3 a sa ascund ceva. ati iesi in oras cu un baiat care are 23 ani si nu a avut nici o relatie de cuplu? care ar fi reactiile voastre daca v-ati afla in situatie? a-ti rade?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, as iesi si nu as rade, fiindca nu exista nici un motiv sa razi. la 23 de ani este tanar si poate nu si-a gasit pana atunci o persoana potrivita, nu e nimic in neregula aici

| mona a răspuns:

Nu as rade si m-as intalni cu el daca il plac

| powergirl explică:

Nu sunt eu in situatie de ce trebuie sa explic ca toti sunt casatorita am un copil si un sot care ma iubeste am pus o intrebare da nu sunt eu am specificat sus ca nu sunt eu in situatie ce e greu de inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 23 de ani. Sa se inteleaga ca este diferenta mare de virsta? Alta problema nu vad.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Trecerea la o viata de cuplu e un pas important, si fiecare il face atunci cand se simte pregatit.
Dar nu e nimic in neregula daca asta se intampla mai tarziu.
Eu mi-am inceput viata amoroasa la 20, si cea sexuala la 21. N-am iesit asa rau, zic eu.
Daca e un baiat atent, bun, si iubitor, te poti considera norocoasa.

| baf a răspuns:

Depinde ce varsta ai tu..nu e nimic de ras in aceasta situatie...

| powergirl explică (pentru baf):

Nu sunt eu in situatie
am explicat mai sus

| baf a răspuns (pentru powergirl):

Pai atunci..depinde de varsta, dar nu e nimic grav si nici de ras

| AdeVero12 a răspuns:

Bună! happy Păi dacă aș fi în locul tău(eu explic mai bine când spun la persoana I) eu aș ieși cu băiatul respectiv. Dar depinde și de vârstă. Eu sunt de obicei o nonconformistă, deci dacă e cu 5 ani mai mare decât mine nu-mi pasă. Important este să-l plac, să-l respect și să-l înțeleg și el să facă la rândul lui așa cu mine. Băiatul poate nu a avut relație pentru că nicio fată nu l-a cucerit, ori e băiatul mamei, ori așteaptă prințesa. laughing Reacția mea... dacă m-ar invita în oraș aș fi surprinsă, dar aș accepta. Dacă ies în oraș cu el o dată nu înseamnă că gata sunt într-o relație. Probabil aș râde la glumele lui, dar de situația asta nu. Sper că te-am ajutat! Baftă!

| powergirl explică (pentru AdeVero12):

Nu e vorba de mine e voarba de un prieten care e cam timid si a iesit cu cateva fete si a cam primit vorbe de genu esti dragut de treaba dar nu as iesi cu tine fara prea multe explicatii si ii e teama sa mai vb cu fete sunt casatorita am un sot si un copil de 10 luni nu e vb de mine

| AdeVero12 a răspuns (pentru powergirl):

Atunci prietenul tău e urât și fetele încearcă să-l evite refuzându-l mai frumos sau nu prea e isteț sau e prea isteț sau toate fetele care le-a întrebat nu erau disponibile. Probabil și-a făcut o reputație cu timiditatea asta. Sunt o mie de motive pentru care îl refuză. Sper că nu ți-am jignit prietenul laughing dar așa văd eu situația.

| powergirl explică (pentru AdeVero12):

Urat nu e da cu timiditatea sta foarte binelaughing

| larisuka99 a răspuns:

Nu este nimic anormal la asta. Esteun lucru normal.

| PapusicaPapusica a răspuns:

Nicidecum depinde ce virsta ai TU