| anonim327 a întrebat:

Bunaaa am si eu o nelamurire. De ce nu sunt deloc delocccc atrasa de baietii de varsta mea,sunt atrasa de bărbații in toata firea, de vreo 30 de ani)))) e o problema la mine ar trebui sa merg la un psihiatru ceva sau mai exista fete in situația mea? Tin sa menționez ca am 14 anilaughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine dar se practica teoria ta.

| AnemonaP a răspuns:

Încearcă sa intri in legătura cu băieți de vârsta ta sau puțin mai mari, dar nu peste 18 ani, sau peste 30. E posibil sa fie doar o perioada, cu siguranța va trece. Nu ar fi o idee rea sa discuți cu un psiholog despre asta. Nu e,, de nebuni". Sa vorbiți și sa realizezi de unde vine aceasta atracție. Cu siguranța își are rădăcinile undeva. Stai liniștita.

| Violleta2022 a răspuns:

Este indicat ca la varsta ta sa fii atrasa numai de carte, fiindca la 14 ani nici nu poate fii vorba de relatii cu barbati atat de mari, iar daca unul iti face incearca sa te seduca sau violeze, atunci este caz de pedofilie.

| VoidEternal a răspuns:

Daddy issues. Look it up.