| shhtt a întrebat:

Am si eu o intrebare . Si va rog sa imi raspundeti pentru ca sunt foarte nelinistita . Acum ieri am facut dragoste cu partenerul meu . La inceputul actului sexual nu am folosit prezervativul , dar dupa aia da . Ar trebui sa ma ingrijorez ceva ? Sa iau pastila de a 2 a zi ca sa fiu mai sigura ? Astept un raspuns , va multumesc !

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu ai de ce sa-ti faci griji. pupici:*

3 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Chiar dacă băiatul nu ejaculează în interior poți rămâne însărcinată, doar că riscul este mai mic. Uneori se eliberează picături de lichid care pot conține spermatozoizi. Depinde mult și de momentul ciclului menstrual în care erai, dacă erai în afara zilelor 8-18 atunci să zicem că riscul a fost foarte mic. Pe viitor ar fi bine să o faceți cu prezervativ, e mai sigur.

| DH01 a răspuns:

Chiar daca nu a ejaculat in tine,se poate.dar foarte greu, totusi, nu ar trebui sa-ti faci griji.

| raullazar a răspuns:

Daca nu a ...in tine atunci nu ai probleme dar daca da ia pastilalaughing